o nas

 

 

Założycielem Biura Tłumaczeń WordActive jest Witold Wojtaszko, wieloletni tłumacz i lektor języka angielskiego działający na rynku usług językowych nieprzerwanie od 2001 roku. Właściciel osobiście czuwa nad doborem właściwych specjalistów do tłumaczenia Państwa tekstów.


Biuro tłumaczeń WordActive zrzesza wyłącznie doświadczonych tłumaczy języka angielskiego o potwierdzonej renomie, specjalistów w swych dziedzinach. W naszej pracy stawiamy na doskonałą znajomość tematyki przekładanego tekstu, dlatego w przypadku każdego zlecenia niezwykle uważnie dobieramy tłumaczy mogących pochwalić się doskonałą znajomością zarówno językowych jak i merytorycznych aspektów wykonywanych przez siebie przekładów specjalistycznych.


Każde dostarczone przez nas tłumaczenie jest tekstem gotowym do druku, poddanym wnikliwej weryfikacji językowej i merytorycznej i odpowiadającym przyjętym przez nas najwyższym standardom jakości.


Filozofia WordActive opiera się na specjalizacji i ciągłej pracy na rzecz zapewnienia absolutnie najwyższej jakości wykonywanych przez nas przekładów.

 

PowrótRekomendacjeOfertaZamówienie